HAKKIMIZDA

Polikliniğimiz 2009 Yılında minik dostlarımızın en iyi sağlık hizmetlerini en iyi modern koşullarda almaları için Nişantaşı’nda kurulmuştur. Tüm sağlık taramaları en son teknolojilerle , beşeri hekimlikte de kullanılan son teknoloji uluslararası litaratürde yerini almış cihazlarlarımızla yapılmaktadır.Polikliniğimiz muayene , koruyucu hekimlik , operasyon , renkli ultrason Doopler, CR röntgen , tüm laboratuvar hizmetleri , yoğun bakım üniteleri , profesyonel ağız bakımı üniteleri , yatar hasta tedavi bölümleri ile hastalarımız için gerekli olan tüm donanımı ile hizmet vermeye devam etmektedir .

En büyük istediğimiz tüm dostlarımız için en iyi hizmeti ve en sıcak sevgiyi verebilmektir.ilk günümüzden itibaren büyüyen bir aile olarak meslek hayatımıza polikliniğimizde sizlerle devam ediyoruz.

Ekibimiz

Ünzile Çelebi

Veteriner Hekim

Tolga Çelik

Veteriner Hekim

Fulden Aşık

Tıbbi Sekreter

Ünzile ÇELEBİ

Veteriner Hekim 1985 Samsun doğumluyum , 2009 İstanbul Üniversitesi Veternerlik Fakültesi mezunuyum 2009 yılından bu yana Nişantaşı Veteriner Polikliniği kurucu hekimi olarak çalışıyorum. Evliyim ve Coco , Minik ve Fıtfıt adında 3 köpeğimizle birlikte yaşıyoruz. Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.

Ahmet Tolga ÇELİK

1982 Gaziantep doğumluyum .2007 İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunuyum. 2009 yılından bu yana Nişantaşı Veteriner Polikliniği kurucu hekimi olarak çalışıyorum. Evliyim ve bir çocuk babasıyım . İki kedimiz Behzat ve Pala ile papağanımız Faruk'la birlikte yaşıyoruz. İyi bir Beşiktaş taraftarıyım.Fulden AŞIK

1995 doğumluyum. Makedonya göçmeniyim. Bahçelievler Erkan Avcı Meslek lisesi iç mekan tasarımı 2013 mezunuyum. 07.10.2017 tarihinden itibaren Nişantaşı Veteriner polikliniğinde çalışıyorum. Kedilerden başta çok korkardım fakat Nişantaşı Veteriner Polikliniğinde çalıştığım süre zarfında bu korkumu yendim şimdi evimde Yummy ve Rita adında iki tane kedim var.